Cleverbot

Yapay Zeka Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Firma Icogno Ltd
Cleverbot; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızı yapay zekaya sahip arkadaşa çevirebileceğiniz harika bir yapay zeka uygulamasıdır.

Cleverbot; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızı yapay zekaya sahip arkadaşa çevirebileceğiniz harika bir yapay zeka uygulamasıdır.

Android cihazlarınızın yapa zekaya sahip bir arkadaşınız olmasını ister misiniz? O halde Cleverbot uygulaması tam size göre. Uygulamayı Android cihazlarınıza yükleyerek cihazlarınızın yapay zekaya sahip bir arkadaşınız olmasını sağlayabilirsiniz. Ona sorular sorun, size verilecek mantıklı bir cevabı mutlaka olacaktır. Şakalar, komik veya mantıklı sözler hepsi Cleverbot sanal zeka uygulamasında.

Kullanıcılarına sonsuz çeşitlilik sunan uygulama sizinle saatlerce sohbet edebilir veya sizin istediğiniz şekilde sizinle konuşur. Dilerseniz Cleverbot ile yaptığınız eğlenceli konuşmalarınızı e-posta, Facebook veya Twitter yolu ile arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Dilediğiniz zaman konuşmaya başlayabileceğiniz Cleverbot ile konuşabilmeniz için çevrimiçi olmanız gerekiyor. Ayrıca uygulama içerisinde benzersiz konuşma baloncukları sizleri bekliyor. Ruh halinize uygun bir şekilde sohbetin gidişatını belirleyebilirsiniz.

Öğrenebilir yapay zekaya sahip Cleverbot insanları analiz eder, öğrenir ve size sizin istediğiniz bir şekilde karşılık verir. Hatta insanları taklit eder.

Denemenizi öneririm!

Daha Fazla Göster
Cleverbot indir